Chata Petrovka se nachází v malebné horské vsi Bělá pod Pradědem, nedaleko lázeňského města Jeseník. Je ideálním místem pro váš relax a odpočinek.

Okolo chaty se rozprostírají lesy, které lákají k turistice a procházkám, sběru hub a lesních plodů. Můžete zde trávit víkendy i prodloužené pobyty v létě i v zimě.

 

Jedná se o chatu s celoročním provozem.

Chata má 4 samostatné apartmány vybavené sociálním zařízením. Tři jsou čtyřlůžkové a jeden třílůžkový.

 

K dispozici je  společenská místnost vybavená barem, kuchyňkou, televizí, WIFI.

 

Samostatnou místností je krbovna s příjemným posezením u krbu.

 

V létě je pro hosty připravená terasa s grilem a ohništěm.

 

Petrovka je výchozím bodem pro turistiku a lyžování. V okolí vede bezpočet běžeckých stop a cyklostezek. Ve vzdálenosti 5 km se nachází lyžařské středisko SKIPARK Filipovice. Další lyžařská střediska:
Skiareál Kareš, Skiareál Kouty, Skiareál Šindelná, Ski areál Praděd – Ovčárna, Lanovka Ramzová – Šerák, Lyžařský areál KASTE + RELAX Petříkov, Ski areál Ostružná, SKI Petříkov Skiareál Miroslav, Skiareál Branná ...

 

 Připojení k internetu - WiFi - zdarma

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.

Dotazy a připomínky

Re: Pohádkově jarní víkend ...

Petrovka 01.06.2016
To je krása, něco takového číst, jsme moc rádi, za to co jsme způsobili... těšíme se na další návštěvu.

Krásná dovolená

Petra Staroštíková 09.03.2016
Naprosto útulná chatička, příjemní majitelé a skvělá komunikace. Po příjezdu na nás čekal borůvkovo-tvarohový koláč. Při vzpomínce na něj mi začínají kapat sliny na klávesnici =o) Výborné zázemí pro partu přátel či rodiny s dětmi - úžasná společenská místnost s kuchyní, kde jsme trávili většinu času a ocenili jsme hry a puzzle pro děti. Svah za chatou přímo vybízel k bobování (myslím, že dospělí řádili víc než děti =o) A místnost s krbem? Naprostý luxus. Naše "vypůjčená" sedmiletá neteř nechtěla ani zpátky domů k mamince - to asi mluví za vše =o) Určitě se sem budeme rádi vracet a chatu můžeme jen doporučit. Díky za skvělou dovolenou.

Re: Krásná dovolená

Petrovka 30.03.2016
Moc nás těší takové hodnocení, budeme rádi, když se k nám budete vracet. Máme velkou radost. Lenka a Petr

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertCot 01.06.2018
The prostate related is the central section of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most varieties of prostate infection. It is a result of bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma to the urinary tract or by infections originating from other regions with the body. A patient may experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and high lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some of the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that several ejaculations a week will assist to prevent prostate cancer.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to look at to make certain a wholesome prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you ought to opt for prostate examination at least annually.

překrásný víkend :)

Denisa a Radovan 08.12.2015
Děkujeme za nádherný víkend, který zařídilo nejen pěkné počasí, ale hlavně báječní majitelé a skvělá chata v krásné přírodě s možností výletů, zábavy i odpočinku :) co nejdříve se zase vrátíme!

Re: překrásný víkend :)

Petrovka 10.12.2015
Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu!

*****

Zuzka,Jirka a Natálka 30.08.2015
Děkujeme za krásný pobyt v nádherné přírodě. Majitelé milí lidé a jejich péče je bezkonkurenční.Naše dcera si to tam také moc užila.Spousta věcí okolo k vidění a jídlo a ubytovaní je top.Děkujeme :-) a příště zase

Re: *****

Petrovka 05.10.2015
Moc nás těší, že jste byli spokojeni, děkujeme za pochvalu! Těšíme se na další návštěvu.

Re: Bezkonkurenční

Petrovka 05.10.2015
Moc děkujeme za chválu, už se na Vás těšíme.

pobyt v květnu 2015

Zdeněk ze SZ Čech & spol. 27.05.2015
Děkujeme moc za super pobyt, prostředí i skvělé majitele, kteří nám i dobře poradili, co kde v okolí stojí za vidění. Naprostá spokojenost. V budoucnu se rádi vrátíme!
<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>